Олександр Тиводар – «кримінальна справа» і «політичне замовлення»…

Хто вони, хлопці із громадського формування «Варта порядку»? Кому став заважати Олександр Тиводар? «Кримінальна справа» чи політичне замовлення? Про це і не тільки ми розповімо нижче.

Досить часто, у окремих засобах масової інформації можна зустріти сотні матеріалів, де громадське формування «Варта порядку» називають «карманною армією Палиці», «бойовиками», «тітушками». З цього приводу вийшли вже сотні матеріалів, з метою дискредитувати громадське формування «Варта порядку» та забігаючи наперед скажу, це нас не зламає, не поставить на коліна, а лише зробить сильнішими. Дозволю всім нагадати, що «Варта порядку» була створена в рамках спільної програми Луцької міської ради та тоді ще управління внутрішніх справ для допомоги  працівникам міліції у виконанні їх обов’язків, а голова обласної ради Ігор Палиця немає до цього жодного відношення. До недавнього часу, ми помірковано, а іноді, навіть скептично відносились до таких звинувачень, однак мабуть недооцінили ситуацію. Наголошую, члени громадського формування «Варта порядку» ніколи не діяли самостійно, на власний розсуд, а лише спільно з працівниками правоохоронних органів. Така співпраця мала свої успіхи.  Після Революції  Гідності до лав «Варти порядку» влилися вчорашні майданівці, воїни-афганці, атовці, які й стали на захист рідного міста, нічого не очікуючи взамін.

Для розуміння, трохи сухої статистики. Починаючи з 2014 року вартівці щодень приходили на допомогу національній поліції. Отже:

  • патрулювання вулиць – 475 раз (щоденно);
  • забезпечення правопорядку під час виборів – 3 рази (80 чоловік);
  • охорона масових заходів – 112 раз (80 чоловік);
  • День незалежності – 90 чоловік
  • 9 травня – 300 чоловік;
  • Пасхальні свята – 80 чоловік;
  • Новорічні свята – 60 чоловік;
  • зовнішні незалежні оцінювання – 40 чоловік.

У спеціальних відпрацюваннях органів внутрішніх справ вартівці залучалися більше ста разів, за що були неодноразово нагороджені  грошовими преміями та медалями за сприяння правоохоронним органам.

Та сьогодні це залишилось поза увагою засобів масової інформації, бо ж завдання стоїть одне – дискредитувати та знищити громадське формування «Варта порядку». Як це зробити? Правильно, для початку потрібно було кинути за грати лідера формування Олександра Тиводара, за статтею, яка просто викликає сміх. Але щось пішло не так і суд став на сторону справедливості. Олександр Тиводар – людина , за яким стоять і якого поважають сотні – атовці, афганці, громадські активісти. А розпочинати виборчу кампанію бізнес-групі «Континіум», коли в конкуруючому таборі є такий лідер громадської думки, якось не «камельфо». Іншого рішення як кинути за решітку не знайшлося, однак, варто відзначити, політехнологи у конкуруючого табору недалекоглядні, бо таким «криміналом» вони не дискредитовують його, а лише піднімають його рейтинг.

Колись, перед початком Революції  Гідності Янукович намагався кинути за грати всіх патріотів, які думали і діяли інакше, чим це закінчилось, думаю нагадувати не варто. Сьогоднішня влада наступає на ті ж граблі.

Звичайно, кінцевою метою цього шоу є повне припинення існування громадського формування «Варта порядку», яке, дозволю собі нагадати,  недалекого 2014 року стало на захист лучан, в той час, коли управління міліції було вщент розгромлене, прокуратура розбіглася, а працівники СБУ просто не ходили на роботу. Та все швидко забулося, бо ж сьогодні нашій країні не потрібні патріоти, люди, за якими стоять сотні і тисячі.

Прес-служба громадського формування “Варта порядку”