«Варта порядку» заявила, що відкрито провадить свою діяльність

Вже протягом кількох років громадське формування «Варта порядку» робить наше місто безпечнішим, виходячи на щоденні патрулювання, допомагає працівникам поліції у затриманні небезпечних злочинців, чим вже давно заслужила повагу та довіру лучан.

Ще з 2001 року Громадське формування «Варта порядку» здійснює свою діяльність спільно з Луцьким міським відділом через Програму заходів щодо забезпечення особистої безпеки громадян та протидії злочинності, ініціатором якої є саме управління поліції та Луцька міська рада.

Відповідно Луцькою міською радою виділяються кошти на реалізацію програми. Для прикладу у 2015 році ця сума становила майже 184 тисячі гривень, у 2016 році міською радою було виділено 355 тисяч гривень. Дані кошти витрачаються на обслуговування дев’яти опорних пунктів Луцького міського відділу поліції.

Що стосується фінінсової політики громадського формування «Варта порядку», то вона є доволі прозорою. Наше формування налічує більше тисячі членів, які сплачують членські внески. Дана інформація також знаходиться у вільному доступі на сайті громадського формування «Варта порядку».

За весь час на провадження своєї діяльності, громадське формування «Варта порядку» не отримала на свою діяльність жодної гривні, а всі кошти йдуть транзитом  на обслуговування опорних пунктів поліції.

Громадське формування «Варта порядку» звертається до журналістів, які провадять з цього приводу «журналістські розслідування» та живуть з новин, які «погано пахнуть»,  та не вводити громадян в оману поширенням неправдивої інформації, інакше ми залишаємо за собою право звернутися до суду на захист своєї честі і гідності.