У Луцьку «накрили» нічних торгашів спиртним. ФОТО. ВІДЕО

У Луцьку муніципальна поліція  разом з представниками громадського формування «Варта порядку» в черговий раз проводила рейд з метою виявлення продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв після 22:00 години.

Під час рейду перевірили 10 торговельних точок. У двох із них муніципали виявили порушення.

Перша «точка» – павільйон на вулиці Кравчука «Гастрономія». Вдалося придбати дві пляшки пива, працівниця магазину навідріз відмовляєьбся пред’явити всі необхідні документи. Довелося викликати на місце події працівників патрульної поліції. Стає зрозуміло причину такої відмови, адже це вже не перше притягнення магазину до адміністративної відповідальності.

Ще одним правопорушником виявився магазин «Домашній», що на проспекті Відродження. На годиннику друга година ночі, нам без проблем вдається купити слабоалкогольні напої. Продавець визнає свою провину та переконує, що більше не буде порушувати закон.
На продавців-правопорушників склали протоколи за ч.2 ст. 156 КУпАП, які будуть направлені на розгляд адміністративних комісій за місцем проживання.

Громадське формування «Варта порядку» разом з працівниками муніципальної поліції й далі продовжуватимуть боротьбу із нічними продавцями спиртних напоїв.