Вартівці продовжують боротьбу з «нечистотниками». ФОТО.ВІДЕО

Протягом останнього часу у Луцьку розпочали ледь не повномасштабну боротьбу проти ймовірних джерел виникнення неприємного запаху, що заполонив окремі райони міста і створював незручності для лучан.

Громадське формування «Варта порядку» спільно з муніципалами влаштували “полювання” за недобросовісними водіями м’ясопереробних підприємств, які працюють на території чи поблизу міста. Екологи й собі взялись вимірювати рівень проблеми та її загрози для навколишнього середовища та здоров’я людей. Місцева влада вже думає над тим, де знайти гроші та місце для нової зливної станції, яка вирішить якщо не всі проблеми зі смородом у Луцьку, то принаймні буде місцем організованого і санкціонованого зливу нечистот.

Адже зараз окремі порушники розкидають їх там, де хочуть: на полях навколо Луцька, в найближчих кущах і навіть у дощові каналізації, звідки фекалії разом з дощем “благополучно” потрапляють у річки.

Активну боротьбу з такими порушниками продовжує громадське формування «Варта порядку», щодня влаштовуючи рейди по місцях можливого зливу нечистот.