З такими не страшно і в розвідку йти…ФОТО

На прохання районного управління освіти та дирекції Копачівської загальноосвітньої школи представники громадського формування «Варта порядку» побували на польових зборах середніх шкіл Рожищенського району. Понад п’ять годин вартівці проводили практичні заняття з цивільної та тактичної медицини, розповідали про правила поводження зі зброю, евакуацію поранених, відпрацьовували прийоми самозахисту. Одним словом, після таких занять, із цими дітьми тепер не страшно і в розвідку йти.

Діти були дуже задоволені заняттям, адже такого не прочитаєш в жодному підручнику і не покажуть ні на одному уроці із Захисту Вітчизни.

«Кожен із вас повинен вміти себе захистити та надати допомогу своєму товаришеві у критичній ситуації. Але пам’ятайте, перш за все – власна безпека», – звернувся до присутніх майор цивільної служби, ветеран війни в Афганістані Олександр Луцака.

Школярі на кілька годин перенеслись в атмосферу справжніх бойових дій, адже вартівці намагалися максимально наблизити ситуацію до реальних подій.

Після занять діти ще довго не відпускали гостей, адже не на всі питання отримали відповіді, тому домовились, що зустрінуться знову.