Волинські волонтери з під куль повернулися додому

IMG_1114Спільна волонтерська місії Спілки воїнів АТО Волині та громадського формування «Варта порядку»  успішно повернулися із зони АТО. Розповідають – насправді перемир’я ніякого на Сході немає й тішаться, що залишилися живими та обійшлися без поранень. По приїзду відразу почав плануватися наступний візит в зону АТО, адже потреб у наших хлопців більш ніж достатньо.

Остання поїздка на передову тривала три дні дні, адже більше залишатися там було небезпечно. Необхідного для українських військових, завдяки доброчинцям та благодійним фондам цього разу зібрали й розвезли чимало, але їхати без потреби у зону АТО не радять нікому.

Прес-секретар громадського формування «Варта порядку» Олександр Волянюк розповідає, що ця поїздка була особливо небезпечною, адже обстріли йдуть майже по всій лінії фронту. Часу на спілкування з військовими особливо й не мали, бо в поспіху переїздили з однієї позиції на іншу, аби задовольнити потреби всіх.

Наша волонтерська команда щиро вдячна всім причетним до цієї поїздки, а зокрема: фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», викладачам і учням школи Піддубецької сільської ради, директору Волиньфармпостач Михайлу Півнюку, депутату обласної ради Ігорю Леху, голові  Волинського обласного координаційного центру допомоги учасникам АТО Інні Голдованській.