Вартівці попереджують всіх правопорушників про сумні наслідки…

img_3243На годиннику восьма ранку, на вулиці морозно, а хлопці з громадського формування «Варта порядку» вже на тренуванні. Поки одна частина хлопців відпрацьовує прийоми самозахисту, інші вчаться знешкоджувати умовного противника, і так по три рази на тиждень.

 «Такі тренування є дуже важливими, оскільки кожний вартівець має бути готовим протистояти правопорушнику. Від правильної оцінки ситуації, тактики дій  залежить життя і здоров’я, як самого  охоронця правопорядку так і його колег. В умовах, максимально наближених до реальних, вони проводять заняття з відпрацьовування прийомів несення служби ,  обстеження території. Здобуті на заняттях знання та навички знадобляться стражам з охорони громадського порядку для виконання поставлених завдань», – розповідає голова ГФ «Варта порядку» Олександр Тиводар.

Вартівці переконані, що тренування не обмежуються виключно роботою над тілом. У не меншому ступені (а може, і у більшій мірі) вони тренують психіку, волю, дух. Роблять це будь-які  серйозні фізичні тренування, і вже тим більше цілеспрямовані тренування в самообороні. Та і фізичні зміни, так само як і навчання “прийомам” і “методам самооборони”, хоча і важливі – ніщо без змін особових. У процесі ж тренувань поволі настають ті самі зміни, формуються якості, без яких не спрацює жодна найефективніша техніка. Що толку навчати боягуза бити, якщо він, злякавшись, не зможе ударити? Чи не зможе вчасно втекти, злякавшись, що його визнають боягузом? Чи із страху схопиться за зброю там, де можна роз’язати проблему мирним способом.

Після тренувань швидкий збір, хлопці поспішають на роботу. Зауважимо, що бути громадським вартовим не так і просто. У всіх є місце основної роботи, родини, тому займатися громадською роботою, доводиться у вільний від основного заняття час. Та «Варта порядку» вже давно завоювала довіру лучан, адже для них головне служити на благо людей.