Жахливі дороги і чудовий настрій. Волонтерський «ескорт» наближається до місця призначення

img_0078Спільний волонтерський «ескорт» ГС «Спілка воїнів АТО Волині» та ГФ «Варта порядку» наближається до місця призначення.

Для благодійників із громадської організації «Спілка воїнів АТО Волині» це вже далеко не перша  поїздка на Схід. Цього разу гуманітарний вантаж повезуть у Станицю Луганську, Дмитрівку, Новий Айдар, завітають на позиції до бійців 14-ої бригади.
img_0068«Їхали всю ніч, дуже стомлені, дороги просто жахливі, але настрій чудовий. Впевнено наближаємось до місця призначення», – розповів нам по телефону прес-секретар «Варти порядку» Олександр Волянюк.

Волонтери розуміють, що по прибуттю ситуація буде доволі напруженою, та це їх не зупиняє. Сьогодні на луганському напрямку як і в минулі дні, бойові дії ведуться по всьому фронту. Зокрема, найбільша кількість обстрілів відбулася в районі Попасної. Також дуже неспокійно в Кримському, де противник вчора неодноразово застосовував міномети. Тривають ворожі провокації в Станиці Луганській. 2 основних сеанси обстрілів з боку НЗФ відбулися вранці – з 8 до 12 та ввечері – з 19 до 22 години. За минулу добу на Луганському напрямку зафіксовано 14 ворожих обстрілів, зокрема 6 – з важкого озброєння.