Заява Луцького громадського формування «Варта порядку»

Сьогодні у ЗМІ з’явилась інформація про те, що у члена громадського формування «Варта порядку» у ніч на неділю 21 травня вкрали пістолет і гроші. Громадське формування «Варта порядку» офіційно повідомляє, Віталій Ковб був виключений із лав громадського формування рішенням правління рішенням Правління від 20 лютого 2017 року №35, за порушення статутних норм громадського формування «Варта порядку», намагання невмотивовано застосувати пристрій травматичної дії в громадських місцях без права поновлення.

Більше того, у дозвільну систему Волинської області були направлені всі необхідні документи, задля вилучення у вищевказаної особи пристрою травматичної дії.

До особового складу громадського формування доведено, що за вчинення будь-яких протиправних дій, вони будуть виключені зі складу формування із відповідним записом до особової справи.

Протягом тривалого часу «Варта порядку» робить все можливе, щоб наше місто стало більш безпечним, а тому користується довірою у лучан. «Варта порядку» не дозволить окремим членам організації, прикриваючись нашими посвідченнями очорнити добре ім’я нашої організації.

Тому в подальшому, ми просимо засоби масової інформації не асоціювати Віталія Ковба із громадським формуванням «Варта порядку».