Аріна Крапка стане прес-секретарем «Варти порядку»?

Війни компроматів в українському політикумі останнім часом набули надзвичайних масштабів. Чим помітніший та ефективніший політик або чиновник, тим нахабніші методи застосовуються проти нього. На жаль, зараз це основний підхід в українській журналістиці. Це політика, боротьба за владу, посади, вплив, великі гроші…

І у ці критичні моменти українці покладаються на ЗМІ, сподіваючись від них фактів і тлумачень, та згодом неминуче розчаровуються. Волинський медіа-простір не виняток, і за «кругленьку» суму, окремі ЗМІ чи журналісти готові писати таке, що виходить за межі здорового глузду.

Громадське формування «Варта порядку» завжди було під пильним оком місцевих мас-медіа, за що ми безмежно вдячні, бо ж лучани повинні знати про всі хороші справи, які роблять вартівці. Та є й такі, які шукають сенсацію там, де її немає, бо ж новини, що «погано пахнуть» – це їх хліб. Та не дивлячись ні на що, ми продовжуємо працювати на благо лучан.

Після революційних подій у Луцьку, коли в місті не було ні міліції, ні прокуратури, ні СБУ, «Варта порядку» однією з перших зорганізувалася на патрулювання міста.  З початком бойових дій на Сході України наші хлопці розпочали службу в різних бойових підрозділах Збройних сил України. Не залишились осторонь й ті, що в тилу, за роки війни вартівці-волонтери об’їздили чи не всю лінію фронту допомагаючи українським бійцям.

Велику увагу приділяємо військово-патріотичному вихованню молоді, благодійництву. Понад 20 літрів крові залишили члени громадського формування «Варта порядку» для потреб Луцького пологового будинку. Охорона громадського порядку в місті для вартівців справа повсякденна.

Та не дивлячись на все це, завжди знайдуться ті, для яких і те не так, і інше не так.  Задля власної вигоди і у пошуках сенсацій вони поливають нас брудом при кожній ліпшій нагоді. І це прикро.

Тепер що стосується «журналістки» Ірини Мусій, більш відомій широкому загалу як Аріна Крапка і її «запитів» на отримання публічної інформації. Варто зауважити, що «листам щастя» від Ірини Мусій передували безліч телефонних дзвінків, з одним і тим же питанням – гроші. На прохання вельми шановної журналістки ми повідомили, що ми відкрито провадимо свою діяльність і вся інформація про надходження коштів і їх витрати знаходиться на нашому офіційному сайті. Однак це не задовольнило пані Ірину, бо ж «сенсації» тут не було і вона пішла далі. І почали сипатися «листи щастя», так звані запити на отримання публічної інформації, яка, дозволю собі повторитися, й так знаходиться у вільному доступі. До речі, всі запити пані Мусій були оформлені неналежним чином і більше нагадували шпаргалки студентки першого курсу.

Та ми переконані в тому, що навіть якби журналістці безіменного видання ми надіслали хоч тисячу відповідей, це все одно її б не задовольнило, бо ж ніяк не вписувалось в її плани.

До речі, пані Ірина стверджує, що має своїх інформаторів в поліції і там на «Варту порядку» є ціла тека паперів, які зможуть якось зашкодити нашій репутації. Ми з нетерпінням чекаємо чергового «шедевру» від учениці самого Мустафи Найема.

Можливо причиною всьому є нетрадиційні погляди Ірини та її відношення до представників сильної статі? Як правило прихильниками таких поглядів є жінки та дівчата, які в глибокому дитинстві зазнали сімейного насильства. Яку трагедію пережила Аріна Крапка, нам залишається тільки здогадуватись.

Дуже шкода, що наше законодавство не передбачає кримінальної відповідальності журналістів за поширення неправдивої інформації, бо тоді кожен задумався б про наслідки, а журналістика насправді стала б четвертою владою.

P.S. Пані Ірино, а якщо Ви таким чином намагаєтесь привернути нашу увагу,  показати свою значимість, щоб стати прес-секретарем громадського формування «Варта порядку», то ми оцінили Ваші старання.