«Варта порядку» вимагатиме від Гунчика публічних вибачень

Сьогодні ввечері, 13 березня, небайдужі громадяни завітали до Волинської облдержадміністрації, аби дізнатися в губернатора області, чому на блокаді побили активістів в Кривому Торці в Донецькій області.

Близько півсотні активістів прийшли у Волинську ОДА  із вимогою отримати пояснення від голови області Володимира Гунчика про побиття людей на редутах від Штабу блокади торгівлі з окупантами.

В ході перемовин не вдалося досягнути досягнути домовленостей, адже позиція голови ОДА незмінна – він не підтримує блокаду з окупованими територіями, дії силовиків, які силою розігнали ветеранів АТО відмовляється коментувати.

Більше сотні активістів перебувають в приміщенні обласної ради, підготувавши відповідну петицію з вимогами, однак губернатор відмовився її підписувати.

Більше того, Володимир Гунчик у коментарі інтернет-виданню «Конкурент» назвав громадських активістів проплаченими, а подію спланованою. Конкретні звинувачення у посипалися у бік громадського формування «Варта порядку», яке одним із перших задекларувало свою підтримку блокувальникам, неодноразово надававши допомогу у вирішенні їх нагальних  потреб.

Це неабияк обурило голову громадського формування «Варта порядку» Олександра Тиводара. Він заявив, що «Варта порядку» вимагатиме публічних вибачень на безпідставні та брехливі звинувачення Гунчика, додавши, що якщо голова ОДА дійсно забажає заплатити гроші «Варті порядку», то вони не відмовлятимуться, а перерахують ці кошти в штаб блокади з окупованими територіями.