Із «Варти порядку» виключили нічного дебошира

Нещодавно в місцевих ЗМІ з’явилася інформація про те,  що під час масової бійки член громадського формування «Варта порядку» у стані алкогольного сп’яніння намагався застосувати зброю.За даним фактом «Вартою порядку» було розпочато службове розслідування. У ході розслідуваня було було доведено, що дана подія дійсно мала місце.

На основі цього, рішенням Правління від 20 лютого 2017 року №35, за порушення статутних норм громадського формування «Варта порядку», намагання невмотивовано застосувати пристрій травматичної дії в громадських місцях Ковба Віталія Вікторовича виключили з рядів громадського формування «Варта порядку» без права поновлення.

Більше того, у дозвільну систему Волинської області були направлені всі необхідні документи, задля вилучення у вищевказаної особи пристрою травматичної дії.

До особового складу громадського формування доведено, що за вчинення будь-яких протиправних дій, вони будуть виключені зі складу формування із відповідним записом до особової справи.

Протягом тривалого часу «Варта порядку» робить все можливе, щоб наше місто стало більш безпечним, а тому користується довірою у лучан. «Варта порядку» не дозволить окремим членам організації, прикриваючись нашими посвідченнями очорнити добре ім’я нашої організації.