Сьогодні воїни-інтернаціоналісти згадали про бойових побратимів

img_0454З нагоди 37-ї річниці введення радянських військ в Республіку Афганістан у Луцьку згадали загиблих афганців та говорили про насущні проблеми.

З самого ранку афганці зібралися на молитву у Святопокровському храмі, де згадали всіх тих, хто втратив своє життя в афганських горах.

Опісля всі бажаючі поклали квіти до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам на Меморіалі Вічної Слави.

Учасники заходу згадали та вшанували загиблих. Також присутні віддали шану бійцям АТО, які на сході України захищають Батьківщину, серед яких є й воїни-афганці.

Зі слів голови ВОО «Всеукраїнської спілки ветеранів Афганістану» Григорія Павловича, воїнам-інтернаціоналістам доводиться бути міцною організацією, аби відстоювати свої права.

«За півтора року вони втратили дуже багато на цій війні. Я знав, що мене в Афгані ніхто не залишить: я веду бій, викликаю вертоліт і нас заберуть, незважаючи ні на що. Якщо непогода, то вони пішки прийдуть», – ділиться враженнями керівник громадського формування «Варта порядку» Олександр Тиводар, якому також довелося побувати в Афганістані.

Власне, у Олександра Тиводара – 64 бойових виходи. Доводилося маневрувати посеред Афганських гір, відстрілюватися, мінувати підходи.