Військовослужбовців 14-ої бригади нагородили на передовій. ФОТО

zagruzhennoe-4День Збройних сил України –  свято  тих, хто визначив свою долю, як служіння Батьківщині, обрав відповідальну професію військового і  вважає  захист співвітчизників справою всього життя.

З нагоди свята волинські волонтери, які кілька днів тому відправилися на Схід вручили іменні нагороди Спілки воїнів АТО Волині бійцям 14-ї бригади.

В.о голови організації Олександр Серватович відзначив: ці нагороди отримали гідні офіцери та солдати, які вже не перший рік воюють на Сході, виборюючи для своєї країни мир та незалежність, які присвятили Батьківщині найдорожче – життя, й відважно й завзято воюють за Україну та українців.

«Одним словом, ми просто робимо те, що маємо робити, і так, як належить військовослужбовцям Збройних сил України. Ви пройшли чимало випробувань війною, і своїм бойовим духом довели, що зробите все для того, щоб вигнати ворога з української землі, аби українці забули, що таке війна, пишалися своєю Батьківщиною та її армією», – наголосив Серватович.

Хлопці жартують, що сепаратисти почали їх вітати, як годиться після півночі, використовуючи при цьому всі заборонені мінськими домовленостями види зброї. Та це не псує настрій нашим військовослужбовцям. Не дивлячись на обстріли та холодну погоду бійці відверто спілкуються, жартують, ставлять запитання, тощо. Ніхто із наших співрозмовників не скаржився, а це свідчить, що мікроклімат у підрозділі здоровий, а бойовий дух – на висоті.

Сподіваємося, що війна закінчиться найближчим часом і всі, хто захищає державний суверенітет і територіальну цілісність України, повернуться живими та здоровими. Наразі наше завдання – не забувати про тих, хто заради нас ризикує життям. Разом ми – сила.