В самому «серці» війни. Волинські волонтери у Станиці Луганській. ФОТО

15391090_377538749257718_4426983094949191225_nВійна на Донбасі триває ось уже третій рік, а держава досі не спромоглася подбати про нормальне забезпечення військових усім необхідним. Через непросту ситуацію в країні люди здебільшого збідніли, ледь зводять кінці з кінцями, і, що найгірше, – українці збайдужіли та розчарувалися. У таких вкрай складних умовах нині працюють  і волонтери…

Незважаючи на все це, вони не опускають рук, вірять у наших героїв-захисників і готові пліч-о-пліч йти з ними до перемоги.

Ми продовжуємо серію спецрепортажів з Луганської області. Сьогодні волинські  волонтери відвідали військових 14-ї бригади в Станиці Луганській. Звісно, ж добровільні помічники армії  приїхали до них не з порожніми руками. Волинські захисники отримали  найнеобхідніше: кабелі, бензопили, сокири, теплий одяг, медикаменти  і продукти харчування. Хлопці розповідають: якби не беззупинна праця волонтерів, було б важко, оскільки не вистачає буквально всього, а перемир’ям і “не пахне”. Та попри всі незручності, між атаками терористів хлопці згадують про своє мирне життя, розповідають про дружин і дітей, передають їм вітання, обіцяючи, що повернуться живими й неушкодженими.

Члени громадської організації «Спілка воїнів АТО Волині» допомагають українським військовим з перших днів війни.
«Більшість членів нашої громадської організації – бувші військослужбовці, демобілізовані або ж такі, що через стан здров’я не можуть служити в армії, але совість не дозволяє нам сидіти вдома в той час коли іде війна з загарбниками. Совість не дозволяє, вірність присязі», – розповідає в.о голови ГС «Спілка воїнів Волині» Олександр Серватович.

Добровільні помічники армії запевняють, що це не остання їх поїздка і при першій ліпшій нагоді вони знову повернуться на передову.