Як Ігор Палиця перепливав Велике Згоранське озеро

Попри розмови скептиків голова Волинської обласної ради Ігор Палиця та народний депутат Ігор Гузь все ж таки перепливли Велике Згоранське озеро.

У плаванні також взяли участь інші учасники, які разом здолали півтора кілометра через водний простір в супроводі човнів.z7 z z1 z3 z4 z6 z2 Фінішували два політики одночасно, на іншому березі їх уже чекали “команди підтримки”. Зокрема, подивитися на заплив прибули голова правління фонду «Тільки разом» Олександр Товстенюк, керівник ГФ «Варта порядку» Олександр Тиводар, депутати обласної ради та Любомльської райради, очільники громадських організацій та місцеві мешканці села Згорани. Всі вони з оплесками зустрічали кожного з плавців та підносили теплий чай для відігріву.

На «фініші» Ігор Палиця поділився враженнями із присутніми про заплив, мовляв, відчуття після цього чудові. «Сподіваюся, що такі акції будуть регулярними. Бо озеро Світязь знають багато не лише в Україні, а й за її межами. А от Згоранське озеро менш популярне. Тому треба його популяризувати і заохочувати туристів приїжджати сюди», – сказав голова облради.

До того ж, ініціатори запливу заявили, що й надалі активно пропагуватимуть здоровий спосіб життя. Таку акцію навіть хочуть зробити щорічною.