Нічний патруль. Незаконні місця зливу нечистот під пильним оком «Варти порядку». ФОТО

Допоки одні громадські формування збирають підписи на площах міста, ГФ «Варта порядку» продовжує реальну боротьбу з поширенням неприємного запаху у місті.  Попри те, що біоетанольний завод, який до недавнього часу вважали основним джерелом виникнення смороду в Луцьку, перестав працювати, в місті неприємний запах не зник. Спеціалісти запевняють, що проблему потрібно розглядати в комплексі.

Тільки протягом останнього місяця працівники муніципальної поліції та громадського формування «Варта порядку» затримували місцевих м’ясників. З договорами в них ніби все гаразд, однак лічильників обліку злитих нечистот і відповідних дослідних документів, що зливалося у представників підприємств не виявилось.

Кожне чергування вартівців розпочинається з візитів у місця зливу нечистот та на фільтраційні поля Гнідавського цукрового заводу. Варто зауважити, що така робота вже має свої результати і протягом останнього часу неприємний запах все менше дошкуляє лучанам.

Громадське формування «Варта порядку» попереджує всіх причетних до поширення неприємного запаху в місті про всю повноту відповідальності.