Вартівці і поліцейські побували в неблагополучних місцях. ФОТО

У хату що на вулиці Глушець у Луцьку правоохоронці й члени громадського формування «Варта порядку» навідуються частенько, адже завдання, яке перед собою ставлять стражі порядку – не розкривати злочини, а попереджувати їх.

Увагу до себе мешканці «притону» привернули хіба тим, що полюбляють хильнути зайвого, а потім влаштовують п’яні розбірки.

Цього разу «господарів» не було вдома, однак вони завжди знаходяться під пильним оком правоохоронців та вартівців. Невдовзі ми зустріли їх на проспектів Волі і провівши профілактичну бесіду молодики вчергове запевнили, що не стануть порушувати громадський порядок.

«Нам досить часто доводиться виїжджати сюди і втихомирювати гучну компанію. Коли нас бачать, то слізно обіцяють, що більше такого не повториться, але через декілька днів знову те саме», – розповідає старший групи швидкого реагування Максим Блащук.

Варто зауважити, що хлопці із громадського формування «Варта порядку» вже не один рік стоять пліч-о-пліч із працівниками національної поліції на сторожі спокою жителів міста.