«Варта порядку» почала патрулювання в парку імені Лесі Українки. ФОТО

Вчора представники громадського формування «Варта порядку» спільно з працівниками національної поліції розпочали посилене патрулювання центрального парку міста. Нічний парк живе бурхливим життям, тому стражам порядку доводиться нелегко. Пізньої пори тут можна зустріти будь-кого – п’яні компанії, прихильників гучної музики та любителів «духмяного зілля».

«Керівництво громадського формування «Варта порядку» із відповідною ініціативою звернулося до представників національної поліції, де була знайдена необхідна підтимка. Було прийнято рішення, про спільне патрулювання полісменів та вартівців центрального парку  з 22 години  до 2 години ночі щоденно, один наряд патрулюватиме в пішому режимі паркову зону. Парк розташований поблизу річки Стир. На його території павільйони, атракціони, спортивні і дитячі площадки, зоопарк, місця для відпочинку, які активно працюють у теплу пору року. Велике скупчення людей, підвищує ймовірність скоєння правопорушень в громадських місцях на які необхідно вчасно реагувати», – повідомляє прес-служба громадського формування.

Вже з перших днів патрулювання в парку було припинено розпивання алкогольних напоїв, розпалювання багаття відпочиваючими, проведення профілактичних бесід, тощо. Порушників стражі порядку поки лише попереджують, але згодом обіцяють притягати до відповідальності, згідно закону України.