«Приборкання норовливих» на Вересневому

Створення порядку та безпеки для мешканців Луцька вимагає не малих зусиль, тому ГФ «Варта порядку» веде активні дії з надання допомоги правоохоронним органам. Щодня, разом із співробітниками національної поліції, наші бійці стоять на стражі громадського порядку. Патрулі на вулицях міста, патрулювання житлових масивів, дотримання порядку під час проведення громадських заходів, у місцях масового скупчення людей, боротьба з кримінальною злочинністю та правопорушеннями…, і це далеко не повний перелік дій, які виконують вартівці, у співпраці з органами внутрішніх справ.

Байдужість і бездіяльність – це найгірший злочин по відношенню до людей. Колектив «Варти порядку» ніколи не залишається байдужим у становленні та підтримці правопорядку, адже майбутнє формується сьогодні, і рівень суспільної безпеки завтра залежить від кожного з нас.

Днями під час одного із патрулювань в квадраті мікрорайону Вересневе увагу патруля привернула група молодих осіб, які пізньої пори порушували громадський порядок. Поводили себе доволі зухвало, і лише після роз’яснювальної роботи у «сміливців» дещо поменшало норову, визнавши свою провину компанія молодих людей розійшлася по домівках.