«Варта порядку» запобігла масовим сутичкам під час футбольного матчу

Громадське формування «Варта порядку» як і інші сили форми народного контролю набрало сили під час Революції Гідності. Тоді в його лави прийшли багато патріотів, які взялися забезпечувати порядок в місті. Нині ж попри відносну стабілізацію настроїв у суспільстві, потреба у такій структурі залишилася.

Громаське формування «Варта порядку» завжди активно демонструє, що за бажання та активності простих громадян порядок можна зберігати й в екстримальних умовах і активно продовжує стояти насторожі спокою лучан.

Щонайперше такі «правоохооронці» затребувані під час масових заходів – різноманітних свят та фестивалів, де передбачається участь невеликої кількості людей. Нещодавно «народні охоронці» підсилили захист і контроль правоохоронних органів на футбольному матчі «Волинь» – «Карпати». На жаль, без ексцесів не обійшлося. Вболівальники ФК «Карпати» поводили себе доволі нечемно – систематично  порушуючи громадський порядок під час матчу. Димові шашки, фаєри, петарди – все це виявилось  тільки частиною «великого шоу».  А далі ще гірше –  розпочалися сутичники між самими вболівальниками ФК «Карпати» та нанесення матеріальних збитків ФК «Волинь». Як наслідок 70 знищених стільців луцького стадіону «Авангард», які відновленню не підлягають.

«Представники нашої організації в даній ситуації спрацювали оперативно, допомагаючи правоохоронцям виконувати свої професійні обовязки», – зауважив керівник прес-служби громадського формування «Варта порядку» Олександр  Волянюк.

І саме завдяки злагодженій роботі правоохоронців і членів ГФ «Варта порядку» вдалося уникнути масових сутичок, в якій могли постраждати люди.

Що ж до не зовсім спортивної поведінки футбольних вболівальників «Карпат» та нанесених ними збитків, рішення прийматиме Федерація футболу України.