«Варта порядку» продовжує стояти на сторожі спокою жителів міста

Комп’ютери, принтери та іншу техніку отримали луцькі опорні пункти та чергова частина Управління патрульної поліції Луцька від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Тепер робота луцьких «полісменів» стане ще більш ефективнішою.

Проте, проблеми, які мають правоохоронці, одразу й не вирішити, однак невелику частину із них вирішити  під силу кожному, бо ж як то кажуть – із миру по нитці.

Ще влітку до Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» надійшло звернення від керівника Управління патрульної поліції Луцька Олександра Вовченка з проханням допомогти придбати оргтехніку для обробки відеоматеріалів з нагрудних камер патрульних. Адже часто ці матеріали потрібні під час досудових розслідувань та судових засідань, а відеоматеріалу дуже багато і його потрібно обробляти та систематизовувати. І ось сьогодні нам вдалося вирішити цю проблему, –  розповів заступник голови правління Фонду Орест Махновський.

Долучилося до хорошої справи і громадське формування «Варта порядку», адже вони як ніхто розуміють наших поліцейських, бо ж неодноразово доводилося  пліч-о-пліч забезпечувати правопорядок в місці.

Керівник «вартівців» Олександр Тиводар, який є також головою постійної поліцейської комісії  не з чуток знає про проблеми та труднощі, з якими доводиться стикатися правоохоронцям під час несення служби.

«Наша співпраця з поліцією розпочалася ще у 2014 році. Зараз ми теж активно допомагаємо забезпечувати правопорядок в місті, чи то на масових заходах, чи то на оперативних спецопераціях. Головне, що жителі Луцька почуваються спокійно на вулицях нашого міста – ось потрібний результат. k1 k2 k3 k4І мені дуже приємно, що вагомий внесок в цей результат зробило і громадське формування «Варта порядку», – зауважив Олександр Тиводар.

Тимчасовий виконувач обов’язків начальника Головного управління Національної поліції у Волинській області Петро Шпига  подякував благодійникам за допомогу та високо оцінив підтримку, яку вони надають поліції.

Довідково:

Про криміногенну ситуацію у місті Луцьку та результати службової діяльності відділу за перше півріччя цього року: рівень злочинності становить 107,7 випадків на 10 тисяч населення, порівняно з 67,2 за аналогічний період минулого року. До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесли 3037 кримінальних проваджень, що на 41% більше, ніж торік. Більшість становлять злочини середньої тяжкості та тяжкі злочини, зокрема, на 43,2% більше, ніж торік, зафіксували злочинів проти життя і здоров’я людини. На 75,2% збільшилася кількість злочинів, вчинених проти власності. Так, на 81% у Луцьку зросла кількість крадіжок, розбійних нападів побільшало на 150%, грабежів – на 84,1%, шахрайств – на 32,2%. Розкриття кримінальних правопорушень становить 14,1%, у 2015 році цей показник становив 42,2%.