Як записатися у луцьку «Варту порядку»

http://www.volynpost.com/news/27884-yak-zapysatysia-u-lucku-vartu-poriadku

Луцька “Варта порядку” продовжує набирати добровольців для підтримання порядку в місті.

Для того, щоб приєднатися до об’єднання потрібно звернутися в штаб, який розташований за адресою вулиця Б. Хмельницького,17 кім. 102.

Також можна зателефонувати на номер +38( 0332) 20-15-16,   +38(099) 48 48 201.

Громадське формування з охорони громадського порядку “Варта порядку” створено відповідно до Закону України ” Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону”.

Фото0167

До складу формування приймаються громадяни України, які досягли 18-річного віку, виявили бажання брати участь у зміцненні правопорядку та здатні за своїми діловими, моральними якостями і станом здоров’я виконувати, на добровільних засадах, взяті на себе забов’язання.

Не можуть бути членами формування особи, які порушують громадський порядок, особи, судимість з яких не знята  або не погашена в установленному порядку, раніше засудженні за умисні злочини, хворі на хронічний алкоголізм або наркоманію, визнані в судовому порядку недієздатними чи обмежано дієздатними та інші особи у випадках передбачених законами України.

Перелік документів, які неохідно надати для вступу в формування:

1. Заява. 2.Автобіографія. 3.Ксерокопія паспорта (1,2-га сторінка та прописка). 4.Ксерокопія індефікаційного коду. 5.Висновок дільничого інспектора. 6.Обліково-реєстраційна картка. 7.Медична довідка. 8.Дві фотокартки 3*4.