Вартівці забезпечували правопорядок під час Дня незалежності. ФОТО

Громадське формування «Варта порядку» завжди готове до забезпечення правопорядку в місті під час масових заходів у місті. Протягом святкових вихідних з нагоди Дня державного прапора, Дня незалежності та Дня міста Луцька вартівні працювали у посиленому режимі забезпечуючи правопорядок на вулицях міста

В Управлінні поліції представники формування проходять інструктаж і чи не щодня виходять на патрулювання, а також приймають участь в охороні правопорядку під час відзначення різних подій та масових заходів.

«Коли мова йде про забезпечення публічного порядку та безпеки під час масштабних святкувань та дійств, ми завжди надаємо всю необхідну допомогу працівникам національної поліції», – каже голова громадського формування «Варта порядку» Олександр Тиводар.

Також, нагадуємо, що цілодобово діє номер гарячої лінії «Варти порядку» 20-03-02, де чергує група швидкого реагування. Тому, якщо Вам чи Вашим близьким загрожує небезпека, Ви стали свідком правопорушення чи злочину, звертайтесь на гарячу лінію «Варти порядку».