“Підполковник” якого накрили у Луцьку влаштував з дружиною пожежу

«Батл» між підприємцем-торговцем сурогатним алкоголем та правоохоронцями на луцькому ринку сьогодні, 21 липня, дійшов апогею.

Про це повідомляє ІА Волинські новини

Нагадаємо, 19 липня, продавців в одному з контейнерів на території Центрального ринку муніципали взяли на контрольній закупці сурогату. ФОТО. В той момент з автомобіля викочували діжки з сурогатом та спиртом в той же контейнер. Насправді підприємливий громадянин, який представлявся підполковником міліції у відставці, торгував посудом, а приторговував «сурогатом».

З того дня муніципальна поліція з ГО «Варта Порядку» забезпечували охорону 543-ого контейнера, у якому був спитр та сурогат. Жодна інша структура, в компетенції якої вилучити і накрити точку за три дні не вжила жодних заходів, – йдеться у повідомленні.

Сьогодні, 21 липня, о 10.00 правопорушник Романюк Олександр Іванович проник в контейнер, і закрившись в ньому, став виливати всі рідини, що там були. При цьому його дружина взялася поливати спирт, що витікав з контейнера, «Білизною» – щоб перекрити випаровування. Речовини почали горіти, тому довелося викликати пожежників.

Екс правохоронець-пенсіонер вибіг з контейнера і став хуліганити. «Варта Порядку» затримала порушника проте правоохоронці його за 15 хв відпустили.