«Спас» і «Варта порядку» організували справжній козацький табір для дітей. ФОТО.ВІДЕО

Сучасний молодий українець повинен позиціонувати себе як справжнього європейця, і не тільки за територіальною ознакою нашої держави, а насамперед за тими цінностями, які сповідує демократичне суспільство. Сьогодні настав час, щоб українська молодь чітко окреслила свою позицію щодо розбудови та захисту української державності. Патріотизм, духовність, любов до родини та рідної землі – головні пріоритети у вихованні молоді. Підвищення рівня знань, формування справжніх професіоналів – це важлива робота, але головне – виховати людину, патріота.

Громадське формування «Варта порядку» завжди приділяла належну увагу військово-патріотичному вихованню молоді. Нещодавно ГО Волинська федерація козацького бойового мистецтва «Спас» за підтримки громадського формування «Варта порядку» організувала справжній польовий табір для дітей у лісі поблизу Берестечка.

У військово-патріотичному таборі проходили вишкіл 26 вихованців з Волинської та сусідньої Рівненської області. Діти кілька днів виховувалась у кращих козацьких традиціях – наметове містечко, «бойові чергування», стрільба з лука, бойове мистецтво, метання спису, метання ножів і це далеко не весь перелік щоденної роботи учасників табору. Нащадки українських козаків успішно освоїли ази альпіністської підготовки – спеціальне спорядження, бойові вузли, натягання переправи, спеціальні спуски та підйоми – радощам вихованців табору не було меж.

Також вихованці табору відвідали Музей козацької слави у місті Берестечку, де ще більше дізналися про історію рідного краю, про кращі звичаї та традиції українського козацтва.

«Такі вишкільні табори проводяться щороку. Належна увага приділяється фізичній підготовці вихованців, а також військово-патріотичному вихованню молоді. Тут молоде покоління зможе побачити і освоїти те, чого не покажуть в жодному місті», – переконує голова ГО «Волинська федерація козацького бойового мистецтва «Спас» Сергій Гаврилюк.

Радощам та емоціям вихованці не було меж і після завершення вони зовсім не хотіли покидати табір. Організатори обіцяють, що наступного року табір буде працювати у кілька заїздів, щоб охопити якомога більшу кількість молодого покоління.