«Різдвяна зірочка» прийде у гості до «Варти порядку»

різдвяна зірочка«Різдво – це не лише свято, коли ми готуємо несподіванки для своїх дітей та близьких. Це свято – особливий час, щоб ми всі згадали про дітей з обмеженими функціональними можливостями: дітей сім’ї, яких на щодень зіткаються з неможливістю лікування своїх діточок, або чиїх батьки забули про турботу за своїх дітей, бо впали у залежність від алкоголю, чи просто відмовились від них, чи про важкохворих, яких маленькі оченята сподіваються, що будуть здоровими.  Звичайно ми не зможемо охопити своєю увагою та турбртою всіх, але як то кажуть – з миру по нитці.

16 січня в гостях у громадського формування «Варта порядку» зі справжньою різдвяною програмою побуває християнська міжконфесійна група «Джерело», яка об”єднує талановитих малюків із неблагополучних сімей. В рамках програми, юними артистами буде представлено театралізоване дійство присвячене народженню Ісуса Христа «Різдвяна зірочка».

Вартівці теж обіцяють не залишити дітей без подарунків, адже переконані, що чужих дітей не буває. Діти – не тільки майбутнє, а ще й теперішнє. Вони змушують жити, допомагають знайти сенс існування, а для деяких, є тією самою ниточкою, що з’єднує душу із тілом. Усі вони різні – та усі вони рівні.