Нас зустрічали безліч дитячих очей, які чекали дива, – «Варта порядку»

img_0277Миколай є примір, як ми повинні один одному допомагати, робити добро один одному. І в цей день ми засвідчуємо переконання, що треба всім потребуючим допомогти, що треба ближнім нашим людям робити якусь приємність також. Так, як ми даємо даруночки дітям, так даємо даруночки і старшим – як свого роду символ доброти. Це для того, щоб діти чи старші сказали «дякую» і відчули, що хтось їх любить».

День Святого Миколая громадське формування «Варта порядку» зустріла в Ківерцівський навчально-реабілітаційний центр «Сонечко». Вихованці центру – дітки з особливими потребами, щирою усмішкою та лагідними очима. Дітки по своєму готувались до свята – пісні, вірші, танці. Натомість отримали подарунки від громадського формування «Варта порядку» – цукерки, фрукти, печиво та безліч іграшок, що так потрібні для малят.

«Очі світяться, посмішки «від вуха до вуха», шум, гамір, на місці не сидиться, до пакунків біжать, шпортаються, біля Миколая ніяковіють. Хоч подарунки вдвічі більші за самих їх власників, ті все ж намагаються підняти їх та понести… І все це відбувається так щиро, з неймовірною і неприхованою радістю», – поділився враженнями прес-секретар громадського формування «Варта порядку» Олександр Волянюк.

Щирий сміх, обійми та цукерки, слова вдячності для ВСІХ! помічників святого – це саме те, що ми отримали від цих дітей.

У групах безлад: всюди коробки, цукерки, олівці, подарунковий папір; на коридорах чути дитячий тупіт, діти бігають із класу в клас, вихваляючись подарунками Святого Миколая. Коли настав час прощатись, діти ніяк не хотіли відпускати нас. Додому ми повертались втомлені, та щасливі!