Із зони АТО повернулися волинські волонтери

zagruzhennoe-3Волинські волонтери повернулися із зони АТО. Розповідають – насправді перемир’я ніякого на Сході немає й тішаться, що залишилися живими та обійшлися без поранень. Волонтери кажуть – поїдуть  знову, лише було б що везти.

Остання поїздка на передову тривала чотири дні. Необхідного для українських військових, завдяки доброчинцям, цього разу зібрали й розвезли чимало. Їхати без потреби у зону АТО не радять нікому.

Прес-секретар громадського формування «Варта порядку» Олександр Волянюк розповідає, що там небезпека завжди таїть на вас. Українські військові на передовій в такій напрузі постійно, тому підтримці із тилу тішаться неймовірно.  Передаємо їм якийсь позитив разом з пакунками, а натомість ми отримуємо свій позитив від спілкування з ними. Хлопцям  дуже потрібне спілкування. Вони спілкуються з своїми дружинами, з своїми мамами, але не можуть розказати своїм рідним те,  що їм болить, що турбує, тому нам вони можуть розказати все.

Варто відмітити, що Спілка воїнів АТО Волині були першопрохідцями в Станиці Луганській, адже до цього моменту волонтери з Волині сюди не приїздили.

Наша волинська 14-та окрема механізована бригада в особі її командира Олександа Жикуна  щиро вдячна всім причетним до цієї поїздки, а зокрема: фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», комунальному закладку луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія №14», загальноосвітній школі І-ІІІ ступеня с. Угринів Горохівського району, Волинському координаційному центру допомоги учасникам АТО, ГС «Спілка воїнів АТО Волині», Волинському державному училищу культури і мистецтв імені І. Стравінського.