Понад 20 літрів крові залишилися в Луцькому пологовому будинку

З позаранку у відділенні переливання крові Луцького пологового будинку людно, адже сьогодні завершуться марафон «Краплина крові рятує життя» ініційований громадським формуванням «Варта порядку». Цього дня ще шістнадцять вартівців прийшли до пологового будинку, аби поділитися кров”ю з тими, хто її дійсно потребує.

Багато хлопців це роблять вперше, однак запевняють, що без вагань погодилися підтримати своїх побратимів, які вже мають чималий досвід у цій благородній справі.

Зауважимо, що під час марафону, який тривав з 31 жовтня по 4 листопада більше пятдесяти членів формування здали кров для потреб Луцького пологового будинку. Загалом вартівці здали близько 22 літер крові.

«Якщо ми цію акцією врятуємо хоча б одне життя чи просто допоможемо тому, хто цього дійсно потребує, значить справа була зроблена не даремно», – зауважив голова ГФ «Варта порядку» Олександр Тиводар.

Організатори щиро вдячні усім, хто долучився до благодійного марафону “Краплина крові врятує життя” та закликає всіх небайдужих не зупинятися на цьому, і надалі ставати донорами, адже це так потрібно.