Вартівці здали вже 14 літрів донорської крові

Члени громадського формування «Варта порядку» вже другий день поспіль здають донорську кров для Луцького пологового будинку. Досвідчені лікарі та медсестри Луцького пологового будинку перетворили відділення переливання крові на справжню станцію, щоб кожен охочий зміг швидко та безпечно стати донором.

Ініціатива виявилася успішною: лише за перші два дні реєстрації тут побувало більше тридцяти вартівців. Для їхнього максимально швидкого обслуговування без черг довелося навіть поділити їх на групи. Так потенсійні донори змогли швидше пройти інструктаж, заповнити анкету, зареєструватись, пройти консультацію терапевта та виміряти тиск.

Загалом вдалося зібрати майже 14 літрів донорської крові, за допомогою якої можна врятувати більше сотні людських життів. Варто зауважити, що сьогодні до марафону приєдналися і пересічні лучани, які вперше стали донорами крові.

«Прочитав про це марафон в інтернеті, без вагань вирішив долучитися. Потрібно розуміти, що помагаючись комусь зараз,  можемо розраховувати на допомогу в майбутньому», – ділиться враженнями лучанин Дмитро.

Завідувач відділення переливання крові Луцького пологового будинку Тетяна Іванівна не приховує радощів і переконує, що завдяки благодійному марафону «Варти порядку» в найближчому майбутньому ні мами, ні дітки не відчуватимуть нестачі донорської крові, якщо така знадобиться.

Нагадаємо, що протягом всього тижня члени ГФ «Варта порядку» будуть здавати кров для Луцького пологового будинку і закликають всіх небайдужих долучатися до марафону.