Благодійний марафон «Варти порядку» успішно стартував

Сьогодні стартував благодійний марафон ГФ «Варта порядку» «Краплина крові рятує життя». З самого ранку більше двадцяти членів формування вже «чергують» біля луцького пологового будинку. Хлопці зізнаються, що вже стають донорами не вперше і завжди раді прийти на допомогу тим, хто цього потребує.

«Якщо би кожен з нас з відповідальністю відносився до донорства, то проблем з нестачою крові не було б», – ділиться переживаннями боєць формування Роман Будчик.

Лікарі пологового з подивом спостерігають за тим, що відбувається, адже такої кількості донорів їм ще не доводилось бачити.  Голова ГФ «Варта порядку» Олександр Тиводар задоволений такою оперативністю вартівців, адже розуміє, що можливо вже через годину ця кров може знадобиться.

«Ми нікого не примушуємо до здачі, але приємно бачити, що вартівці свідомі того, що можливо їх кров врятує життя матері чи її новонародженої дитинки», – зауважив Олександр Тиводар.

Нагадаємо, що протягом всього тижня члени ГФ «Варта порядку» будуть здавати кров для Луцького пологового будинку, задля того щоб зберегти життя та здоровя для молодих мам та їх діток.