У Луцьку стартує благодійний марафон зі здачі крові

31 жовтня 2016 року в Луцьку з ініціативи ГФ «Варта порядку» стартує благодійна акція зі здачі крові для Луцького пологового будинку. Збір охочих долучитися до акції – о 10:00 при вході до пологового будинку. Балагодійний марафон «Краплина крові дарує життя» триватиме протягом тижня.

Вже понад 50 членів громадського формування «Варта порядку» зголосилися здати кров для потреб пологового будинку. Як зазначає головний лікар Луцького пологового будинку Михайло Токарчук, пологи – це завджи невідомість, хай краще здана кров не згодиться, але її повинно бути достатньо, адже нерідко це рятує життя мамам та їх діткам.

“Запрошуємо усіх хлопців і дівчат долучитися, адже всього дві години вашого часу можуть врятувати чиєсь життя!” – зазначив ініціатор акції, голова ГФ «Варта порядку» Олександр Тиводар.

Стати донором можуть тільки повнолітні. З собою необхідно мати паспорт. Якщо ви маєте бажання долучитися, ознайомтесь, будь ласка, із вимогами для донорів і приєднуйтесь до марафону. Це може бути не тільки пологовий будинок, а й станція переливання крові, де її також завжди бракує.