Про нас

ГРОМАДСЬКЕ ФОРМУВАННЯ “ВАРТА ПОРЯДКУ”

Історія та сучасність

Після прийняття 24 серпня 1991 року Акти про незалежність України, країна стає на самостійний державний шлях. реальна діяльність сьогодення свідчить про необхідність розширення сил та засобів з охорони місцевого саморядування, організаціями, що створюються на громадських засадах.

Згідно Закону України від 22 червня 2000 року “Про участь громадян в охороні громадського порядку та державного кордону” 22 листопада 2011 року в місті Луцьку було створено громадське формування “Варта порядку”, яке вже тоді допомагало дільничним інспекторам міліції в дотриманні громадського порядку в м. Луцьку.

Після Революції Гідності виникла необхідність повністю відновити і переформатувати роботу з охорони громадського порядку на вулицях обласного центру. Вже 20 лютого 2014 року ГФ “Варта порядку” однією із перших взялася до патрулювання.

У квітні на загальних зборах формування обрали правління громадського формування “Варта порядку” та затвердили його оновлений Статут.

В травні 2014 року розпочалася реорганізація формування, було створено два загони – підрозділ швидкого реагування (основу якого складають воїни-афганці, учасники бойових дій) і загін для надання допомоги національній поліції в охороні громадського порядку.

У “Варті порядку налагоджений учбовий процес, тренування, де відпрацьовуються прийоми самооборони, правова підготовка. До цього залучаються відповідні фахівці. Ведеться військово-патріотичне виховання молоді.

IMG_7135s

КЕРІВНИЙ СКЛАД ФОРМУВАННЯ

Тиводар Олександр Олександрович – голова правління громадського формування “Варта порядку”, підполковник цивільної служби.

 

 

 

Зотов Юрій Миколайович – перший заступник голови правління громадського формування “Варта порядку”, майор цивільної служби

 

 

 

Рубан Олександр Миколайович – заступник голови правління, підполковник цивільної служби

АТРИБУТИКА ФОРМУВАННЯ

Атрибутика формування – прапор, шеврон, нарукавна повязка, девіз – були затверджені на засіданні Правління (протокол №3 від 11 липня 2015 року).

ЯК СТАТИ ЧЛЕНОМ ГФ “ВАРТА ПОРЯДКУ”

Заява

обліково-реєстраційна картка, члена, представника відокремленого підрозділу громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону в м.Луцьку

_________________________________ПІП______________________”______”__________ ___________року народження

Прошу прийняти мене в (члени) відокремленого підрозділу громадського формування “Варта порядку” з охорони громадського порядку і державного кордону в м. Луцьку Волинської  області. Зобов”язуюсь суворо дотримуватись законності, Статуту ГФ, сумлінно виконувати покладені на мене обов”язки з патрулювання вулиць міста, згідно графіку чергувань по охороні громадського порядку, принципово стояти на захисті прав і свобод громадян, захищати інтереси суспільства і держави, бути самовідданим народу України. Активно проводити агітаційну роботу по активізації участі громадян у діяльності та розбудові ОГФ України ОГП ДК.

“___”_____________ 20____року                                                                                                          підпис

Про себе повідомляю:

  1. Освіта_____________________________________________________________________________________________
  2. Місце народження_______________________________________________________________________________
  3. Місце роботи, посада_____________________________________________________________________________
  4. Домашня адреса__________________________________________________________________________________
  5. Мобільний телефон_______________________________________________________________________________

До обліково-реєстраційної картки додаю:

Копію паспорта, 1,2 сторінка і прописка; копію ідентифікаційного коду; 2 фото розміром 3х4; копію довідки про відсутність судимостей; автобіографія; висновок дільничного інспектора; копію медичної довідки про стан здоров”я.


 

НАША АДРЕСА:

43000  м. Луцьк, вул. Богдана Хмельницького, буд.17, кім.102.

Номер телефону гарячої лінії: +38 (0332) 20 – 03 – 02, +38 (0332) 20 -15 – 16;

Номер телефону : +38 (099) 48 48 201,  +38(067) 33 45 770

Дні прийому з понеділка по пятницю

nemoicomp